Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:47/1 Şişli / İSTANBUL

Bodrum Dansçı Kiralama Fiyatları

Bodrum Dansçı Kiralama Fiyatları

İnsan ruhu ve anatomisi üzerinde oldukça etki olduğu bilinen Dans günümüzde bir çok etkinlik, konser ve eğlencenin içinde yer aldığı gibi bir de sanat organizasyonlarında dansçılar boy göstermektedir. Son zamanlarda yeniden revaçta olmaya başlayan müzikal tiyatro oyunlarının yanı sıra sinema filmleri festivaller ve bianellerde dansa yer vermeden yapamıyorlar.

Ressamların tuallerinde kendisine yer bulan dans aynı zamanda zarafetin de bir göstergesi. Figürlerin anlatıları ile insanlara çeşitli dramaları anlatabilme yeteneğine sahip olan dans insanlığın varoluşundan buya varlığını insanla pekiştirerek devam etmektedir. Genelde eğlence aracı olarak kullanılsa da aslında dini ritüellerle hayatımızda büyük yer kaplayan dans zafer danslarının yanı sıra savaş dansları ile de düşman üzerinde ki etkileri de değerlendirilmiştir.

Tanrılara sunulan kurbanların dini törenlerinden büyük ve gösterişli salonlarda ki bale gösterilerine kadar hep bir anlatı içindedir. Bu anlatı özelliğini eğlence organizasyonlarında yerini coşkuya bıraksa da özünde olan insan ruhu izleyenleri büyülemeye yetmektedir. Son zamanlarda özel partiler de ve eğlencelerde kendisine geniş yer bulan dans hazırladığınız organizasyonlarda konuklarınızı coşturarak unutamayacakları bir gece yaşamalarını sağlamaktadır. Bodrum Dansçı Kiralama Fiyatları işte bu yüzden dansı yağınıza getirmek için 25 yıldır çalışmakta. 25 yıldır verdiği hizmetler ile sektörün var olmasını sağlayan ve liderliğini elinden bırakmayan ekibimiz sizlerin düzenlediği organizasyonlarda dansçıları ile sahne alarak coşkuyu kapınıza getirmekte.

Bodrum Dansçı Kiralama Seçenekleri

Bodrum Dansçı Kiralama Fiyatları müşteri memnuniyetini amaç edinmiş uzman bir organizasyon kadrosu ve 1000 eğitmen dansçısı ile eğlence sevenlere hizmet sunarken yapmayı düşündüğünüz organizasyonların daha renkli geçmesini sağlamaktadır. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın veya aileden birinin hatta eşinizin doğum günü için hazırlamayı planladığınız doğum günü partisinde sahne alan dansçılarımız sürprizinizi muhteşemliğe dönüştürecektir.

Belki de bir arkadaşınızın bekarlığa veda partisi için çalışıyorsunuz bizi arayın eğitmen dansçılarımız ile arkadaşınızı bu vedası için pişman edelim. Dilerseniz kına gecesi dilerseniz evlilik töreninizin olduğu düğününüzde sizler için dans eden dansçılarımızla coşkuyu konuklarınıza yaşatalım. Bir çok dalda dans figürlerini sergileyebilen eğitmen dansçılarımız sizlerle birlikte eğlencenin doruğuna çıkacaktır.

Bodrum Dansçı Kiralama Fiyatları

Belki orta doğu müziği eşliğinde oryantal dans izlemek istiyorsunuz yada mezdeke gurubu daha güzel olur diyorsunuz dileğinizi bize söyleyin yeter. Belki kızlarla yaptığınız bekarlığa veda partisine çılgınlık katmak istiyorsunuz erkek dansçılarımız zenne veya erkek erotik dansçılarımızla sizleri çıldırtmamız an meselesi. Yada arkadaşlarınızla toplandınız özel bir parti düzenlemek istiyorsunuz fakat kimse bilmesin istiyorsunuz. Bırakın sizin adınıza özel partinizi mekanından konseptine kadar hazırlayalım kadın ve erkek erotik dansçılarımızla dürtülerinizi harekete geçirelim. Direk dansçılarımız ile coşun. Tüm bunlar sizin ve dostlarınızın eğlencelerine coşku katmak için çalışan bir ekibin emekleri ile şekillenecek ve arkadaşlarınız organizasyondan büyülenerek ayrılacaklardır. 1000 dansçı ile verdiğimiz hizmetlerin tamamında geçmişten aldığımız tecrübeler bizlere ışık tutmaktadır.

Bodrum Dansçı Kiralama Dans Türleri

Dansın bir çok kolu ülkemizde yer bulurken bunların en başında birkaç sürgün mısırlı kadın tarafından orta doğu müziği eşliğinde sergiledikleri figürlerden oluşan oryantal danstır. İlk önce Avrupa da gündeme gelen oryantal dans zamanla yayılarak ülkemiz ve hatta Amerika da oldukça fazla karşılık bulmuştur. Erotik dans kadın veya erkek bir dansçının iç çamaşırlarından oluşan kostümleri ile sergiledikleri erotik figürlerden oluşmaktadır. Direk Dansı ise günümüzde vücut geliştirme salonlarında alternatif bir spor olarak yer bulmaktadır. Bir direk etrafında akrobatik hareketlerin müzik eşliğinde sergilenmesi ile oluşan bu dans erotik dans ile aynı mekanlardan çıkmıştır. Zenne ise Anadolu da yıllardan beri gelenek olarak başalamış ancak bu günlerde kendisine özel partilerde yer bulmaktadır. 1000 eğitmen dansçımız ile ülkemizin dört bir tarafında düzenleyeceğiniz eğlencelere zaman ve mekan ayrımı yapmadan katılarak misafirlerinizi coşturmak için çalışmaktadır. Tüm eğitimlerini dansın uzmanlarından almış olan dansçılarımızla vermiş olduğumuz hizmet sizlerin memnuniyeti ve mutluluğunu önemseyerek verilmektedir.

Bodrum Dansçı Kiralama Rezervasyon

Türkiye’nin her yerinde düzenleyeceğiniz kına gecesi, düğün, sünnet, doğum günü, bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlarında dansçılarımızın yer almasını istiyorsanız internet sitemize girerek dansçılarımızın görsellerine ve aldıkları eğitimlerle sergiledikleri danslar hakkında bilgi edinebilir dilediğiniz dansçıyı seçerek organizasyon uzmanımızı arayarak dilediğiniz yer, tarih ve saat için rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bekarlığa Veda Partisi Dansçı Kiralama Fiyatları

 

İlgili Mesajlar

DESTEK
dansöz kiralama yat kiralama homm bitkisel ürünleri bodrum lüks yat kiralama bodrum lüks villa kiralama bodrum villa kiralama