Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:47/1 Şişli / İSTANBUL

Erkeklere Özel Bekarlığa Veda Partisi

Öncelikli olarak alkol ALMIYORSANIZ eğer, sizi Alkolsüz bekarlığa veda partisi konumuzu okumaya davet ediyoruz… ve diyoruz ki… damat adayları parti yapacak olan gelin kızların da bu konuda yeri yok… Nazik bir şekilde sizleri dışarıya alalım…

  • Ben eğlencede alkol içerim arkadaş… Lamı cimi yok…
  • Alayına isyan, ölümüne futbol…
  • Varsın kafamda filler şey etsin önemi yok…
  • Dünyanın son günü bugün..
  • Evleniyoruz ama eğleniyoruz…
  • Hanım köylü değilim ulan ben…

ve şişenin dibi görünür… 

O kedi buraya gelecek… (Rakı içen farenin hikayesi)

Evet durum bundan ibaret… ama nasıl eğleneceğiz ? Asıl soru burada…

Bence, sence, bizce, sizce ve onlarca.. olmak üzere, bir çok farklı eğlence türü bulunuyor.

Burada arkadaşlarınızın kaç kişi olduğu önemli. Mesela 2-3 arkadaşsanız eğer, yaşadığınız şehirde ki güzel bir pub, bar, disco, türkü bar ve hatta pavyon seçeneğini değerlendirebilirsiniz.. Ama aslında bu her zaman yapabileceğiniz ve hatta hanım köylü olmayanların, arkadaşları ile evlendikten sonra da yapabilecekleri türden bir eğlence…

O zaman ne yapmak lazım ? farklı olmak lazım.. Sonuçta hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız bu güzel gün, hayatınız boyunca sizin hayallerinizde ve hatıralarınızda olacak..

İşte bu son günü özel kılmalısınız. 

Son bir satır ile basit ama güzel bir eğlenceyi sizlere önerelim. Tabii ki diğer yazılarımızı da okuyarak, daha etkin bir şekilde yapılacak olan partileri genişletebilirsiniz.

Adım 1

Harika bir eğlence için, güzel bir mekan şart… Kendinize ya da arkadaşlarınıza ait bekar evi olabilir. Ama aile evi olması iyi olmaz. Çünkü burada yaşayacaklarınız, erkek erkeğe çılgınlık olacak.

Mekan seçiminizi eğer kendinize ait yeriniz yoksa, günlük ev, yaz günleri için güzel bir havuzlu villa ve yat kiralayabilirsiniz.

Mekanınızı belirledikten sonra, sıra eğlence türüne geldi.

Adım 2

Öncelikli olarak akşam sıkıntı yaşamamak için, yemek organizasyonunu iyi yapmalısınız.

Hem aç kalmamalı ve hemde nevaleniz sağlam olmalı. Yani yemekler, mezeler, meyveler, kuruyemişler, abur cuburunuz eksiksiz olmalı..

Ve tabii ki tüketeceğiniz alkol ve türevlerine göre, kaç kişilik bir arkadaş grubunuz varsa, buna göre alkol teminini de yapmalısınız. Belki bir iki şişe fazla alabilirsiniz ama, bu sizi gecenin bir yarısı yolsuz bırakmaz ve eğlencenize gölge düşürmez.

Adım 3

İşte dananın kuyruğunun koptuğu yere geldik. Evet arkadaşlar, mekan hazır, nevale hazır, içecekler hazır… ama eksikler var.

Şimdi önceki iki adımı yapmak, güzel bir yemek eşliğinde, gırgır şamata ile alkol tüketilmesi ve akabinde hoplayıp, zıplayıp eğlencenin noktalanması ile sonuçlanacaktır.

Dans gösterisi, kıvrak göbek şovlu dansözler, erotik dansçılar, striptizci kızlar ve dahası… 

İşte partinin en can alıcı noktası burası. Ve mutlaka böyle bir parti için, bütçenize göre bir ya da daha fazla dansçıyı ve dans gösterisini bu geceniz de görebilirsiniz.

Eğlenmenin ve eğlendirmenin en güzel halini görebilecek, yaşayacak, hissedecek ve asla unutmadan hatıralarınızda yer vermiş olacaksınız.

Bu parti kızları, sizin nefesinizi keserek, en güzel şekilde eğlenmenizi sağlayacaktır.

Çok daha fazla detayı sayfalarımız arasında gezinerek öğrenebilir ve tabii ki bize de ulaşabilirsiniz. 

İlgili Mesajlar

DESTEK
dansöz kiralama yat kiralama bodrum lüks yat kiralama bodrum lüks villa kiralama bodrum villa kiralama Bodrum Yacht Charter dansçı kiralama