Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:47/1 Şişli / İSTANBUL

Hakkımızda

Hakkımızda

Eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için düzenlenecek olan organizasyon çalışmaları konusunda profesyonel kadro ile hizmet vermekteyiz.

Geniş hizmet seçeneğimiz ile yapmış olduğumuz çalışmalarda özellikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli davet ve organizasyon çalışmalarının sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Farklı fikirler oluşturmakta olan ekibimiz müşterilerin beklentilerini karşılayacak organizasyonların gerçekleştirilmesi için özveriyle çalışmaktadır.

Unutulmaz organizasyonlara imza atmak isteyenler için gerçekleştireceğimiz çalışmalar sırasında yapılacak olan görüşmeler ile beklentilerinizi belirleyerek buna uygun şekilde organizasyon düzenlemekteyiz. Bekarlığa veda partisi, yılbaşı partisi, çocuklar için özel partiler, doğum günü partisi, yatta evlilik teklifi gibi pek çok farklı organizasyon çalışmasında tamamen profesyonel ekip ile hizmet vermekteyiz.

Bekarlığa Veda Partisi

Hem kadınlar hem de erkekler için özel olarak düzenlenecek olan bekarlığa veda partisi organizasyonları konusunda alışıldık fikirlerin dışına çıkarak unutulmaz keyifli organizasyonlara imza atmaktayız. Dans şovlarıyla eğlencenin aralıksız devam etmesini sağlamaktayız. Dansçılar, dansöz veya havai fişek gösterileri konsepte uygun şekilde yapılmaktadır.

Kadınlara ya da erkeklere özel olarak düzenlenecek olan organizasyonlarda uygun dansçılar kullanılmaktadır. Gerçekleştirilecek olan organizasyon konseptine göre uzman ekip ile çalışma yapılmaktadır. Aralıksız şekilde eğlencenin devam edeceği organizasyonlarda yer almak istediğiniz her durumda taleplerinizi karşılamaktayız.

Özel Organizasyonlar

Özel günler için düzenlenecek olan organizasyonlarda farklı konseptler belirleyerek alışıldık eğlence anlayışının dışına çıkılmasını sağlamaktayız. Farklı alanlarda yapılacak olan çalışmalar konusunda yeterli sayıdaki ekibimiz ile taleplerinizi karşılamaktayız.

Geniş hizmet kapasitemiz sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz her durumda yapacağınız talepler doğrultusunda en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız. Yılbaşı eğlencesi veya doğum günü gibi özel zamanlarda düzenlenecek olan parti organizasyonları farklı konseptler dahilinde yapılmaktadır.

Kesintisiz Hizmet

Kesintisiz şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda yapacağınız talepler doğrultusunda kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz. 7/24 iletişim bilgilerimiz üzerinden yapacağınız görüşmeler doğrultusunda taleplerinizi iletebilirsiniz. Detaylı şekilde yapılacak olan görüşmeler sayesinde beklentilerinizi karşılayacak konsept ile organizasyon çalışmaları yapmaktayız.

Dans Şovlu Organizasyonlar  

Dansçılar ve dansözler ile yapılacak olan şovlar organizasyonların daha keyifli hale gelmesini sağlamaktadır. Profesyonel dansçılar ile düzenlemiş olduğumuz şovlar organizasyonun konseptine göre belirlenmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz organizasyon çalışmaları konusunda özellikle ekibimiz tarafından geliştirilecek olan farklı fikirler alışıldık seçeneklerin dışına çıkılmasını sağlamaktadır.

Kiralama işlemi yapmak isteyenler için belirlenecek olan organizasyon alanlarında gerçekleştirilecek olan en uygun organizasyon fiyatları ile en özel günleriniz için çalışma yapılması sağlanmaktadır.

 

DESTEK
dansöz kiralama yat kiralama bodrum lüks yat kiralama bodrum lüks villa kiralama bodrum villa kiralama Bodrum Yacht Charter dansçı kiralama