Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:47/1 Şişli / İSTANBUL

Bekarlığa Veda Ederken Neler Yapılır?

Bekarlığa Veda Ederken Neler Yapılır?

Evlilik sürecinde bekarlığa veda etmek anlayışı özellikle erkekler için parti anlamına geldiği gibi gelinleri için de bu gece arkadaşlarıyla kutlama yapabileceği bir gece olabilir.

Kına gecesi gelin düğün öncesinde düzenlemiş olduğu bir organizasyon olduğu gibi aynı zamanda bekarlığa veda partisi erkeklerin vazgeçilmezi olarak bilinir. Damatlar gibi aynı zamanda gelenlerde bekarlığa veda ederek bu geceyi arkadaşlarıyla birlikte keyifli hale getirebilirler.

Eğlenmek mi istiyorsunuz? Bunun için hayalini kurmuş olduğunuz organizasyonu gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Karaoke, striptiz dans, oryantal veya farklı aktivitelerin yer alacağı bir bekarlığa veda gecesi hayal ettiğiniz ve bir ömür beklediğiniz düğün öncesinde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Yıllarca bekar gezdikten sonra hayatının aşkını bularak evlenmeye karar verenler için düğün öncesinde düzenlenecek olan organizasyonlar sadece eğlenmek amaçlıdır. Bu nedenle özellikle damat adaylarının bu sürece abartmadan dozunda yaşaması daha sonrasında yaşanacak krizlerin önüne geçilmesini sağlayacaktır. Bu tabii ki işin yalnızca uç boyutu olarak düşünülebilir. Elbette ki aşık adam yalnızca eğlencesini yaşayacaktır.

Müzik ve Oryantal Olmazsa Olmaz!

Erkekler için düzenlenecek olan partilerde özellikle bekarlığa veda ederken neler yapılır? Merak edilen ve uygulanmak istenen farklı fikirlere ulaşılmasını sağlayabilir. Bekarlığa veda ederken alkol hemen hemen her erkeğin aklına gelen ilk seçenek olmaktadır.

  • Erkek erkeğe felekten bir gece çalmak,
  • Oryantal dans gösterileri izlemek,
  • Futbol ile doyasıya efor sarf etmek,
  • Arkadaşlarla gırgırına muhabbetler ve daha fazlası gecenizi daha da eşsiz hale getirebilecek seçenekleri oluşturabilir.

Hemen hemen her erkek evlenmeden önce böyle bir gece yaşamak ister. Bu geceyi sizin için eşsiz hale getirmek ve herhangi bir sorun yaşanmadan gecenin istediğiniz gibi eğlencenin doruklarında geçmesini sağlamak için yılların vermiş olduğu deneyim ile profesyonel hizmet almanızı sağlıyoruz.

DESTEK
dansöz kiralama yat kiralama bodrum lüks yat kiralama bodrum lüks villa kiralama bodrum villa kiralama Bodrum Yacht Charter dansçı kiralama