Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:47/1 Şişli / İSTANBUL

Akyarlar Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Akyarlar Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Bekarlık; aslında hemen hiçbir sorumluluk olmadan hayatın dertleri ve kederlerinin gelip geçici olduğu düşüncesinden yola çıkarak vur patlasın çal oynasın dedikleri türden bir hayat şekli. Hiç kimseye ve hiçbir şeye bağlanmadan hesap vermeden geçirilen günler. Lakin evlilik ise kendimize çeki düzen verdiğimiz, hayatımızı artık bir başkası ile paylaştığımız çoraplarımızı sağa sola atamayacağımız günlerin başladı andır. Akşam eve zamanında gelmek ki bu zamanın kaç olduğu hiçbir zaman belirlenmiş değildir.

Akşam arkadaşlarla içilen kahvenin hemen ardından evin yolunu tutmak ikincisi içilecekse eve bir telefon açılarak izin istemeden müsaade almak ve bilgilendirmek evliliğin hayatımıza kattıklarıdır. Mutlulukların en içten dilendiği törenle girdiğimiz bu dünya evi aslında bizlere çok şey katmaktadır. Tüm bunlar için önce doğru eş seçimini yapmanız ve mutlu olacağınıza inandığınız kişi ile yola çıkmalısınız. Evlilik müessesenin ilk evrelerinden biri Nişan diğeri Kına ama en önemlilerinden biri tüm özgürlüklerinizi doya doya yaşadığınız Bekârlığa Veda edeceğiniz gecedir. 19. Yüz yılda ortaya çıkan ve damat ve gelin için bir kadeh kaldırma töreni olan bekârlığa veda gecesi günümüzde oldukça farklı seçeneklerle vücuda gelmekte. Genelde gelin veya damadın arkadaşları tarafından organize edilen bu veda geceleri için internet üzerinden ehil olmayan kişilerden alacağınız hizmet sizlere ve konuklarınıza mutsuz bir gece olarak dönecektir. Sizlerin isteklerinizin önemli olduğunu bilmeden kendi arzuları ile organizasyon gerçekleştiren bu kişiler hizmet sektörünün esas öğesinin müşteri memnuniyeti olduğunun farkında değildir. Akyarlar Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu ile verdiğimiz hizmetlerin tamamı sizlerin memnuniyetleri ve istekleri göz önüne alınarak gerçekleştirilmektedir.

Akyarlar Bekarlığa Veda Partisi Organizasyon Seçenekleri

Akyarlar Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu planlayacağınız bekarlığa veda partileriniz için bir çok eğlence seçeneğini ve mekanını sizlere sunmaktayız. Dilerseniz evinizin salonunda bir organizasyon gerçekleştirebiliriz veya bahçenizde. İçecekler ikramlar müzik ve dansın yanı sıra istediğiniz konsepte göre dekorasyonlarınızı hayata geçirebiliriz. Erkekler için hazırladığımız bekarlığa veda partilerinde bir barbekü partisi hazırlayabilir veya bir tekne turunda dansçılarımız eşliğinde gecenin tadını gözlerden uzakta çıkarabilirsiniz. Kadınlar yaradılışlarından ötürü bu konuda da daha üretken olabilmekteler. Yakın arkadaşların toplandığı bekarlığa veda gecelerinde eğlenceleri genelde geçmişte ki anıları ile başlasa da yarının planlarını ve dedikodusunu yapmadan da duramazlar.

Kendilerine konseptleri dahilinde kostümler hazırlayan kadınlar kız arkadaşlarına düğün gecesi ve balayında giymesi için seksi iç çamaşırları hediye etmeyi de unutmazlar. Genelde bir erkek eğlencesi olarak görülen dansöz oynatmada birkaç çıta daha yükselterek erkek erotik dansçıları da eğlencelerine ilave eden kadınlar geceyi kendi aralarında oynadıkları ödül olmayan ama cezası hayal güçlerine kalmış oyunlarla bitirirler. Her şekli ile erkek eğlencelerinden daha farklı ve renkli olan kadınların partilerini organize etmek daha zor olsa da 25 yıldır verdiğimiz hizmetle sektörün hem kurucusu hem de lideri konumunda olan bir ekibimizle zorlukların üstesinden gelmeyi bilmekteyiz. Düğün hazırlıklarınız, eksik çeyizin tamamlanması, yeni evin eksikleri zamanında gelmeyen mobilyalar gibi dünya evine gireceğiniz günün arifesinde zaman kaybetmeden arkadaşlarınızla gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir geceyi sizler ve konuklarınız için organize etmekteyiz. İkramlardan içeceklere, kostümlerden dekorasyona ve hediyelere kadar tüm ayrıntıları titizlikle hazırlayan ekibimiz dilerseniz parti boyunca hizmetli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Akyarlar Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu Avantajları

İnternetten gelişi güzel aramalarla satın alacağınız bu hizmeti sizlere en uyguna ve konforlu bir şekilde sunmaktayız. Organizasyon için aramak zorunda olacağınız mekanın sunumlarını sizlere yaparken aklınızda ki konseptleri hayata geçirmekte bizlerin işi. Dilerseniz bir tekne güvertesinde, dilerseniz bir villada isterseniz ormanlık bir alan da kamp yaparken bu organizasyonu düzenlemek isteyin tüm alt yapı hazırlığımızla bekarlığa veda partinizi unutamayacağınız bir gece olarak hazırlamaktayız.

Akyarlar Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu Rezervasyon

Kendinizin veya bir arkadaşınızın bekarlığa veda partisini düzenlemek istiyorsanız internette sörf yaparak vakit harcamanıza gerek yok. Web sayfamızı ziyaret ederek verdiğimiz hizmetleri inceleyebilir uzman organizasyon sorumlumuza telefonla ulaşarak aklınızda ki parti hakkında kısa bir bilgi aktarımı yapabilirsiniz. Organizasyon uzmanlarımız sizler için planladıkları bekarlığa veda partisinin hazırlıklarını yapmaya başlamadan önce sizlerle buluşarak gece hakkında bilgilendirme yapacak sizlerin değiştirmek istediğiniz yerlere küçük dokunuşlar yaparak bekarlığa veda partinizi organize edeceklerdir

SÜRPRİZ DANSÖZ ÇAĞIRMA
DESTEK
dansöz kiralama yat kiralama bodrum lüks yat kiralama bodrum lüks villa kiralama bodrum villa kiralama bodrum satılık villa Bodrum Yacht Charter