Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:47/1 Şişli / İSTANBUL

Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne kiralamak denizin ve maviliğin tadını çıkarmak isteyenler için mükemmel bir ayrıcalık. Ancak pek çok kişi ne yazık ki kiralama ücretlerinden dolayı bu tutkusundan uzak durmak zorunda kalıyor.

Firmamızın her bütçeye uygun bir tekne kiralama hizmeti bulunuyor. İster balık tutmak için, ister doğum günü kutlamak için, ister yalnızca gezi için olsun tekne kiralama şirketleri arasındaki en uygun firma olduğumuzun garantisini veriyoruz. Üstelik fiyatlarımız uygun olduğu kadar teknelerimiz de lüks ve konforlu. Dilerseniz daha büyük organizasyonlarınız için pek çok yat tercihimiz de bulunuyor.

Ucuz Tekne Kiralama Fiyatları

Balık tutmak pek çok insan için tutkudur. Bunun için denizin kenarında beklemek yetmez, bazen tam ortasında olmak gerekir. İşte bu tarz eğlenceleriniz için sizlere en donanımlı teknelerimiz ile hizmet veriyoruz. Sizler denizin ortasında sevdikleriniz ile birlikte keyifle vakit geçirebilir ve dünün tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Yalnızca İstanbul değil, tüm ülkedeki en ucuz tekne kiralama firması olduğumuzu iddia ediyoruz. Sizler de artık özel günleriniz için lüks teknelerimizden faydalanabilir ve bu ayrıcalığı sevdikleriniz ile birlikte yaşayabilirsiniz. Yalnızca balık tutmak için değil, en özel partileriniz ve dinletileriniz için de hizmetlerimize devam ediyoruz. Deneyimli ve eğitimli mürettebatımız, aşçılarımız ve diğer çalışanlarımız kusursuz bir gün geçirebilmemiz için hizmetinizde. Üstelik yalnızca tekle değil, lüks yat hizmeti de vermekteyiz.

Vip Tekne Kiralama

Tekne dendiğinde aklınıza küçük ve eski araçlar gelmemelidir. Çünkü bizler tekne donanmamızı her yıl yeniliyoruz. Bu sayede sizlere lüks araçlarımız ile hizmet etme fırsatı buluyoruz.

Vip tekne kiralama hizmetlerimizde  faydalanmak için hemen arayın. Bu teknelerimizin bakımlarını sizlere teslim etmeden önce yapalım ve kusursuz bir gün, hafta ya da ay geçirmenizi sağlayalım. Firmamızın tekne kiralama fiyatları almadan karar vermeyin ve paranız cebinizde kalsın.

https://yatkiralamaistanbul.com/

DESTEK
dansöz kiralama yat kiralama homm bitkisel ürünleri bodrum lüks yat kiralama bodrum lüks villa kiralama bodrum villa kiralama