Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:47/1 Şişli / İSTANBUL

Etiler Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Etiler Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Hayatınızı başka biri ile birleştirerek yaşantınızın geri kalanını onunla ve ona göre planlayarak yaşayacağınız düğün gününüz öncesi bekar arkadaşlarınızla geçireceğiniz son eğlence sayılabilir Bekarlığa veda Partisi. Çünkü bu arkadaşlarınızla bağlantınız kopmasa da her gün görüşebilseniz de artık toplum içinde ki yeriniz değişmiş ve bekar günlerinizde yaptıklarınızı yeniden yapabilme ihtimaliniz sıfırdır. Bekarlık günlerinizde yaptığınız ve şuan size çok saçma gelen şeylere şahit olan bu arkadaş gurubunuzla tekrar eğlenmek için toplansanız da yanınızda eşiniz olması muhtemel. Dolayısı ile bekarlığa veda edeceğiniz bu gece sizin bekarlıktan gelen arkadaşlarınızla yapacağınız son eğlence olma özelliğini koruyacaktır. İşte bu son gecenin unutulmaz ve tatlı hatıralarla anılması için iyi bir organizasyon gerekmektedir. Genelde bu organizasyonları gelin ve damadın yakın arkadaşları üstlenmeye çalışsa da her seferinde eksiklerden ve yoksunluklardan bahsedilerek kapanan bir gece olmaktadır. Etiler Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu sizleri bu gece de tüm yoksunluklardan ve sorunlardan uzak tutarak sizlerin ve arkadaşlarınızın aklında güzel bir hatıra olmasını sağlamaktayız.

villa kiralama

Etiler Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu Seçenekleri

Aslında ilk önce Amerika da boy gösteren Bekarlığa veda partisi damadın babası tarafından organize edilerek gelin ve damada kaldırılan kadehler ve iyi niyet dileklerinden ibaret toplu bir aile yemeği olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak zaman içinde her şey gibi Bekarlığa veda partileri de gelişerek değişime uğramıştır. Gelin ve damadın ayrı mekanlarda kendi arkadaşları ile gerçekleştirdiği bekarlığa veda partileri her iki taraf içinde farklı içeriklerle yaşanmaktadır. Örneğin erkekler genel de hatıralarını anarak genelde aşırı alkol tüketerek bazen kahkahalar atarak bazen hüzünlenerek yaptıkları partilerde bir dansöz eşliğinde eğlenceyi coşkuya çevirseler de gelin ve arkadaşları kadar yaratıcı değildirler. Kadınlar ise her partide farklı organizasyonlar ile karşımıza çıkmaktadırlar. Gelinin yakın arkadaşlarının katıldığı Bekarlığa veda partilerinde çoğu zaman tüm arkadaşlar aynı konseptte kostümlerle partiye katılmaktadırlar. Örneğin tüm kızlar iç çamaşırlarından oluşan kostümleri ile partiye katılırken bu kostümler üzerinden yapılan eğlenceli sohbetler biraz alkolle birleşebilmekte gecenin devamın da ise geline sunulan hediyeler gece de en çok kahkaha atılan bölümlerden biridir. Gelinin düğün gecesi ve balayında giymesi gereken seksi iç çamaşırlarının sunulduğu bu hediye töreni gelinin yaşayacağı geceler üzerinde ki varsayımlar ile bir nevi dedikodu bölümüne dönmektedir. Oldukça eğlenceli geçen bu partiler evinizin salonunda olabileceği gibi seçenekleriniz bununla kalmamakta.

Tekne de Bekarlığa veda Partisi: gözlerden uzak bir parti istiyorsanız 30 kişilik kapasiteli tekne ve yatlarımız ile sizleri uzaklara götürüyor gönlünüzce eğlenmenizi sağlıyoruz. Deniz ortasında istenmeyen misafirlere apartman yöneticisine, alt katta ki aksi komşunuza hesap vermeden eğlenebilir müziğin sesini sonuna kadar açabilirsiniz.

Villa Bekarlığa veda partisi: konseptini belirleyeceğiniz bekarlığa veda partinizi organize ederken mekanlar konusunda sıkıntı çekmenize hiç gerek yok. Etiler Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu sizlere içinde partinizi rahatça düzenleyebileceğiniz sabahlara kadar eğlenebileceğiniz lüks villalar ile hizmet vermektedir

lüks yat kiralama

Kamp Alanı Bekarlığa Veda Partisi: Uzun zamandır kamp yaptığınız arkadaşlarınızla bir bekarlığa veda partisi planlıyorsanız çadırlarınızı kurmak ateşi yakmak kolay. Ancak bizler bununla kalmıyor ikramlar müzik ve dansçılarımız ile partinizi coştururken gerekli yasal izinleri alarak sizlere hayalinizde ki bekarlığa veda partinizi yaşatıyoruz.

Tüm organizasyonlarınızda sizlerle birlikte çalışan ekibimiz müşteri memnuniyetine gösterdiği özen ile sizlerin ve konuklarınızın mükemmel bir gece geçirmesini sağlamakta. Müziklerin dışında dilerseniz dansçılarımız ile sahne alarak gecenin coşkusunu arttırabiliriz. İster bir oryantal dansçı veya mezdeke isterseniz erkek erotik dansçılarımız, kadın direk dansçılarımız ile sahne alırken isterseniz Zennelerimiz sahnede ki yerlerini alarak sizleri eğlencenin doruğuna çıkarmaktadır.

Etiler Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu rezervasyon

Bekarlığa veda edeceğiniz hayatınızın dönüm noktası olan günün arifesinde ki bu gece de işinizi şansa bırakmayın. İnternet sayfamızda şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonları inceleyerek organizasyon sorumlumuzu arayabilir, aklınızda ki konsepti ve içeriği anlatarak bekarlığa veda gecenizin tarihini vermeniz yeterlidir. Ekibimiz dilediğiniz konsepte uygun bir sunum hazırlayarak sizlere ulaşacak ve beğeninize sunacaktır. Sunumda ki rötuşlarınız sonrası ekibimiz organizasyonunuzu kusursuz şekilde gerçekleştirecektir. Unutmayın internet üzerinden yapacağınız aramalar ile istediğiniz bekarlığa veda partinizi gerçekleştirmek tamamen hayal olacaktır.

İlgili Mesajlar

DESTEK
dansöz kiralama yat kiralama bodrum lüks yat kiralama bodrum lüks villa kiralama bodrum villa kiralama bodrum satılık villa Bodrum Yacht Charter